| spad3r a întrebat:

Daca ati avea o dorinta care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Odata ce ma intorc in Romania si imi scot permisul C+E imi doresc sa ma angajez la o firma de transport si sa fiu sofer pe tir. Aia e dorinta mea.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Una imposibila, sa o mai am pe mama din nou langa mine!
Pa, pa.

| Muppet a răspuns:

Vreau un frate. cu toate ca stiu ca nu am cum sa mai am cryingcrying

| UninspiredName a răspuns:

Pai fiecare din noi are cate o dorinta. cum ar fi banii sau case sau orice altceva, dar eu imi doresc sa fiu fericita pentru ca nu sunt.asta ar fi dorinta mea... dar cine sa o indeplineasca...

| Any_2443 a răspuns:

Sa duc o viata perfecta, fara nicio grija

| Miuriel a răspuns:

Sa traim intr-o lume mai bune! Aceasta ar fi dorinta mea, dar din pacate nu se va putea realiza niciodata!

| Scarlettt a răspuns:

Sa am o viata super perfecta :X
cand eram mica imi doream sa zbor laughing

| Aly359 a răspuns:

Sa am o viata perfect schimbata si numei eu sa castig

| Godgodadi43 a răspuns:

Imi doresc sa am inca 3 dorintze din alea 2 dorintze imi doresc ceva si din a 3ea inca 3 dorintze si tot asa rolling on the floor \:d/

| Octav_5563 a răspuns:

Sa-ti raspund tie la intrebare tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O alta viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu pe banii mei desi am numa 12 anilaughing
oricum la vara ma angakez lange service-u auto de langa mine ca ajutorlaughing

| dienutzasuperlove a răspuns:

Pai, momentan am tot ce imi doresc. Deci, nu imi trebuie nimic momentan;-)