| geana10 a întrebat:

Daca baiatului nu-i place cum saruti cu limba tu fiind la primul sarut?

5 răspunsuri:
| maxQ a răspuns:

Tu ai 10 ani? Daca da...la varsta asta ar trebuie sa te preocupe alte lucruri. Dar sa iti raspund la intrebare.Can va sarutati lasa-l pe le sa dea "tonul" daca ma intelegi ce simti ca face el incearca si tu... Dar daca ai 10 ani uita de chestia asta...

| eu_3271 a răspuns:

Daca nu-i place sa te invete el.
(10 ala nu e varsta sperlaughing)

| wings a răspuns:

Daca nu ii place e treaba lui! Sa te placa asa cum esti, si cu bune si cu rele! Treci la alt baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ssssaruti cu limbababa? aooleoleoleo! fiffi mamaa i ecsssplicativavava! dejaaa mmaai zapacit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai 10 ani cred ca esti cam mica sa pui asemenea intrebari. Mai bine mai asteapta pentru ca o sa ai timp toata viata sa te saruti. Ar trebui sa ai alte prioritati cum ar fi scoala.