| anonim_4396 a întrebat:

Daca barbatii se uita dupa femei inseamna ca sunt obsedati sexual? Care-i limita?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt obsedati deloc!
Tuturor ne plac oamenii frumosi, tot ne uitam unii mai discreti, altii mai directi. Nu-i nimic rau in a privii, admira, a intoarce capul dupa o femeie frumoasa, admirativ sau ofticos, o facem si noi femeile, cand vedem o fata care arata bine, care este furmoasa, care are un corp frumos sau anumite parti ale corpului.

10 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Depinde care iti e limita. Daca intorci capul dupa toate fustele care iti trec prin fata, ai imaginatie bogata si te duce gandul departe e clar ca ai o problema.

| RAY a răspuns:

Daca te gandesti non stop la ceva si isi ocupa tot timpul aia e o obsesie compulsiva simplu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este limita, uitai sa spun asta, este doar chestie de bun simt, te holbezi dupa femei pe strada, sau o faci discret si cu tact, mai ales daca esti in compania cuiva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca un barbat se uita insistent dupa femei inseamna ca respectivul este un barbat adevarat si nu un gay sau fetencau asexsuat sau androgin. big grin

| LoveSleep a răspuns:

Cerul e limita.

| Florentina9210 a răspuns:

M-a luat putin rasul la cuvantul ''obsedat sexual''. Totul trebuie sa aiba o limita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Defineste "obsedat sexual".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt obsedaţi.
Damn, era o tipă într-un magazin, era atât de bună day dreaming.
A ieşit din magazin şi am ieşit după ea să o văd mai bine.
Sunt fată...
Nu trebuie să pui mâna ca băiat, am văzut că dacă eşti faţă se trece cu vederea.

| Krixxus a răspuns:

Daca se uita inseamna ca le admira, e o diferenta.

| floringabor a răspuns:

Daca un barrbat care este singur se uita dupa femei nu este obsedat sexual. Este normal ca un barbat care este singur sa se uite dupa femei. Daca nu are instinctul de a se uita dupa femei inseamna ca nu poate sa simta pentru o femeie