| LittleTweety_6502 a întrebat:

Daca beau apa minerala cu lamaie mor?:-s

24 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca lamaia e muiata in cianura, da

| sofia_8041 a răspuns:

Da, da. Asa ca eu sincer te sfatuiesc sa nu o faci decat daca ai ganduri sinucigase. Abtine-te cat poti de mult!

| tarziu a răspuns:

Nu, dar ramai gravida daca nu ai prezervativ

| pwp a răspuns:

S-ar putea rolling on the floor))

| cryssa a răspuns:

Da. fericita?straight face

| crysty08 a răspuns:

Din pacate nu avem noi norocul asta

| cosmina16 a răspuns:

Nu... reduci niste calorii bitcho

| ιυвιтα a răspuns:

Nu, nu vei muri!laughing

| ProjectJackpot a răspuns:

Nu inteleg de ce se raspund la astfel de intrebari... dar in fine...

| lime_3980 a răspuns:

Nu, doar ca acidul dauneaza rinichilor si daca bei pe timp indelungat bauturi carbogazoase te imbolnavesti de rinichi.

| Shine a răspuns:

Normal.

| emima a răspuns:

Nu mori stai linistyta
dar nici bine nu prea e

| love4u_2128 a răspuns:

Incearca si daca mori sa dai un comm dupa lumea cealaltawinking

| Diana_6668 a răspuns:

Da! Ai grija.nu lua nici-o gura mori pe loccccc!:-s
@rolling on the floor@

| MiHaI a răspuns:

Daca mai pui intrebari din astea sgur esti proas...

| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a răspuns:

E stupida intrebarea

| tweety_5484 a răspuns:

Cati ani ai?

| Crisa_7503 a răspuns:

Ooo da!
Nici nu vei inghiti si gata!
Nu te duce spre luminitaaaa!
Baii, e penibil...serios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ti-o zis prostia asta?hee hee
nu mori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, asta nu. Cea care te omora era apa PLATA cu lamaiewinking Tu chiar n-ai ce face in vacanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA AI FOARTE MARE GRIJA! mai bine incerca apa cu lamuie e mult mai revitalizantalaughing)

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Nu nu mori...e ca o limonadat...mai bine incearca si daca in 24 de ore nu ti se intampla nimic inseamna cau nu mori.laughing

| Adnana_1479 a răspuns:

Nu doar daca stai 1 ora cu prietenii mei s-ar putea ca o sa intri in coma alcoolicarolling on the floor. Hai ca glumeam esti chiar penibila:-Pbatting eyelashes

| Andreiiaa a răspuns:

Baiii vrei sa te omori?
Cel putin stai sa vina 2011...laughing, Revelionu`...Ca poate acolo in cer n`ai cu cine sa bei sampaniebatting eyelashes

Baaa, esti penibila!
DaC` vrei sa te omori, fa`o da nu mai speria copiii pe aici! Serios!