| AnonimA a întrebat:

Daca dragostea presupune fidelitate si unde nu e fidelitate deplina, nu exista dragoste reala, atunci cand iubim de ce ne abatem de la ...regula?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Adica vrei sa spui ca desi iubim...suntem infideli persoanei iubite? Hmm... oricine greseste si uneori iti dai seama ca iubesti pe cineva cand esti pe puctul de al pierde.

1 răspuns:
| Mexy96 a răspuns:

Daca iubesti atata suferi, nu trebuie sa-ti pese de asta daca nu esti intr-o relatie cat de cat serioasa de mult timp