| LanguageMaster a întrebat:

Dacă ești băiat, asociațiile studențești sunt un loc bun pentru a forma un cuplu?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

îs ocazii de a cunoaște oameni... acu nu s matrimoniale să ai asigurat că toți de acolo își și caută pereche

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca arati bine si esti inteligent laughing)) ca daca ai 30 anisori si vai pl ta dpdv job, bani, fizic si mai stai si cu parintii sanse 0 sa te cuplezi cu vreo studentawinking

| RoCkKiD a răspuns:

Sansa sa-ti gasesti tipe creste pe masura ce intalnesti mai multe tipe, asociatiile stundetesti sunt o varianta dar daca nu te potrivesti cu profilul lor si nu-ti palce sa te implici nu o sa mearga.