| RuskiAlex a întrebat:

Am o intrebare spre exemplu un baiat ar putea forma un cuplu cu doua lesbience?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Daca sunt lesbiene nu.
Daca sunt bisexuale da.
PS: da, stiu ca e FANTEZIA oricarui baiatwinking dar... E grele bosswinking uita-te la filme mai bine big grin

| Lawliet14 a răspuns (pentru alina2k18):

A cui fantezie e? A satanistilor!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ai uitat la cam multe filme por.no

| mihai69 a răspuns:

Un băiat nu poate forma UN CUPLU cu DOUĂ orice ar fi ele. Cel mult un TRIO.
Cât despre "visul" tău - poate avea o relație cu două fete, cu condiția ca măcar una dintre ele să fie bisexuală.

| Hammurabi a răspuns:

Nu.
Două tipe lesbi nu au ce face cu tine.
Ai fi total în plus.

| SG1995 a răspuns:

Daca cele 2 sunt bi si tiind spre poli-amor, da.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ar putea pentru ca fetele deja sunt impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sã convingi o fatã sã ti-o aducã pe cealalta, tu sã nu faci nimic, sau sa le faci pe amândoua prima data sã se sarute etc, daca vrei un trio.