| Heys a întrebat:

Daca eu vreau sa ma transfer de le un liceu la altul sunt calsa 9 si am inteles ca daca vreau sa ma mut dupa primul semestru trebuie sa am media mai mare decat ultima medie de admitere din clasa respectiva. A mea e mai mica cu 0.03 asa ca nu pot intra. Dar daca media generala pe calsa 9 ar fi mai mare decat a unora care sunt in acea clasa as putea sa intru?

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da incearcahappy

| ilenutzza a răspuns:

Eu am aflat ca sunt la energetic pe profilul mecanica stiuuu cam ciudat dar na si vr sa ma transfer la alt profil la acelasi profil cred ca merge si la tine