| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex cu un baiat inainte de pubertate mai esti virgina?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

De ce esti rautacioasa si le acorzi doar "stupid" cand ei de fapt raspund la modul cel mai real? thinking .nu!, vad k doar lui @selef i-ai acordat "inteligent" fiindca ti-a spus ca da/ poate... dar, nu!, nu mai esti virginawinking
si poti tu sa te dai de 3 x peste cap, sa sari de 2 x in sus, si virigina tot nu vei mai fi, odata ce ti-ai inceput viata sexuala, indiferent daca ai trecut sau nu de pubertate. himenul odata rupt, nu se mai lipestewinking

22 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Orice contact sexual ai avea, nu mai esti virgina.

Anna
| Anna a răspuns:

Nu conteaza cand faci sex- inainte sau dupa ceva anume, daca ai comis-o, e clar ca nu mai esti vrigina!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca si facut sex nu poti sa mai fii virgina.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Scuze,. am vrut sa scriu ca daca ai facut sex nu poti sa mai fii virgina

| Sara a răspuns:

Vai de mine! traim intr o lume total aiurea! frate, stii de notiunea de sex dar nu stii cum sta treaba cu virginitatea. sa nu te mai intreb daca stii cum sa va protejati, chiar daca nu esti la pubertate. inseamna k ai 12 ani. stai fetito cuminte citeste povesti frumoase si pe la 18 ani o sa ai timp si pentru sex. mai bine ai vb cu mama ta daca simtit nevoia sa aflii lucruri noi.

| beba a răspuns:

Din momentul in care iti incepi viata sexuala nu te mai poti numi virgina.Eu sincer iti recomand sa nu te grabesti..nu pierzi nimic!hee hee

| Elena0210 a răspuns:

Normal k nu!

| mariazet45 a răspuns:

Daca faci sex indiferent cand, nu mai esti virgina.

| amberjuly a răspuns:

De ce au primit feedback "nefolositor" si "stupid" raspunsurile cu "NU"? Sexul in sine presupune pierderea virginitatii...

| selef a răspuns:

Mai poti fi virgina doar daca faci sex oral sau anal, iar daca faci si sau numai sex normal nu atunci mai poti fi vigina.Himenul se rupe doar in caz de sex normal.

| selef a răspuns:

Pentru cei care sustin ca ori ce fel de contact sexual ai face nu mai esti virgina.Cum se face dezverginarea in cazul sexului oral sau anal?

| dance4life a răspuns:

Copiii din ziua de azirolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Categoric, nu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai primit raspunsuri de la cunoscatori si cunoscatoare.eu subscriu doar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cine ti-a spus prostia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da esti la cap.Chiar n-a patruns nimic in el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoric nu...imposibil...himenul se penetreaza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu deoarece ai facut sex deja

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| rollandsinnex a răspuns:

Ps:mi-am scos ochii, oare mai pot sa vad? probabil ...omg ce trasnita esti

| rollandsinnex a răspuns:

OMG, frate pe ce planeta traiti, de ce nu pui intrebarea, daca mi-am scos ochii mai pot vedea >>? ti se pare logic nu?