| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex fara sa te protejezi si partenerul nu ajunge la ejacuare si peste o saptamana apar mestruatile, poti sa ramii insarcinata?

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Daca ti-a venit mesntruatia, cum sa ramai insarcinata?

| h3r a răspuns:

Sex cu iubi, nu?

| grab a răspuns:

Daca nici nu a ejaculat si nici menstr nu a intarziat atunci nu ai motive de ingrijorare. Bag eu de seama ca voi nu mai aveti nicio grija pe lumea asta online si automat va simtiti neturati si va faceti voi singuri griji din toate nimicurile.

Bafta!

| fuzzer a răspuns:

Daca nu ajunge la ejaculare, "no problem".

| TizZu15 a răspuns:

In nici un caz.

| ALEX2402 a răspuns:

Deloc, stai calma ca nu e nimic big grin

| Nebunatyca69 a răspuns:

Nu femeie.

| неизвестныйй a răspuns:

Dacă nu ajunge la "ejacuare", apar "mestruatile" şi "ramii" însărcinată, ar fi cazul să repeţi ciclul primar.

| XandAndrei a răspuns:

Cum sa nu? Viermii penisali tot iti ajung in organism!