Întrebare recomandată | AdrianaAdriyanna a întrebat:

Daca himenul nu mai este intact din cauza unor accidente sau a ob-urilor etc fara a avea contact sexual mai esti virgina? am auzit ca virginitatea nu depinde numai de himen ci si de psihic.voi ce spuneti?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poti sa fii "virgă intacta", cum spun medicii, dar tu sa fii facut sex anal si oral la greu!
Ce virginitate mai e asta?
Sigur ca este vorba si de curatenia sufleteasca, nu numai de cea fizica!
O virgina este cea care nu a facut nici un fel de sex!
Cu sau fara himen elastic!

| mona a răspuns:

Himenul cu psihicul chiar nu are nici o legatura

| mixxjim a răspuns:

Cam ce fel de "accidente"? Vibratoare, sau ce? Cam cat ai putut indesa ob-urile alea incat sa te dezvirginezi singura? Accidente si ob-uri, auzi... Sigur ca esti virgina, esti pana pe la 80 de ani, cat timp are chef psihicul tau... Nu mai esti nicio virgina, si de fapt nici nu conteaza. Oricum, nu te crede niciun medic si nici parintii daca le spui povestile cu accidentele si ob-urile

| Vix999 a răspuns:

Frate da care e obsesia asta a ta pentru virginitate? Ce-ai? Ca mai toate intrebarile tale graviteaza in jurul virginitatii...

| Foxyyyy a răspuns:

Esti virgina pana la primul contact sexual de orice fel.Deci daca ai patit un accident si ti s-a rupt himenul esti inca virgina.

| DiazAndreea a răspuns:

Esti virgina din punct de vedere al experientei

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Da pai esti virgina, conteaza de penetrare de contact sexual.

| Eusiatat01 a răspuns:

Virginitatea depinde de himen. ce-ar fi ca sexy braileanca sa se considere virgina desi in ea creca incape toata peninsula italica

| STELIAN702 a răspuns:

Draga, mi-ar face placere sa ne cunoastem, daca esti singura si nu ai prieten?