| rapidistarapid a întrebat:

Daca i-au uricol si fac test de sarcina imi va iesii rezultatul? Sau influenteaza cu ceva rezultatul? Imi va da rezultatul corect al testului?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Uricol nu influenteaza rezultatul testului, atata timp cat il faci corect si la intervalul necesar de la ultimul contact sexual (21 de zile din prima urina de dimineata, 24 de zile din urina de peste zi).

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil e totusi negativ, dar trebuie sa-l repeti.

| rapidistarapid explică:

Mersi Brigaela. Testul il fac la o luna si ceva de la ultimul contact, am mai facut unul si saptamana trecuta a iesit ca nu sunt iar in urmatoarea zi dimineata am vazut tot pe acel test ca se vedea foarte putin si din cea de-a 2-a liniuta. Ce inseamna asta oare? sad