| Viruss4ever a întrebat:

Daca ii ejaculezi in gura la o fata ea poate face copii?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Buna. eu dupa tine as trage apa ca dupa ce m-am usurat in closet.Nu este nici o diferenta intre WC-ul meu si gura ta daca faci asta.Scuze pentru limbaj, dar i-mi provoci greata...chestia asta cu ejaculatul in gura femeii, pare desprinsa dintr-un film porno, pe bune...scuze, dar mie asa imi pare, si sa nu crezi ca sunt o persoana limitata sau ingusta la minte, insa nu este tocmai ok, asta este parerea mea, nu cred ca isi are locul intr-o relatie, intre 2 persoane ce tin unul la celalalt dar alegerea este a ta!
Avantaje? crezi ca exista asa ceva in cazul asta?
Dezavantaje? Sunt foarte multe cazuri care au contactat virus HIV pe calea sexului oral neprotejat si prin urmare, daca partenerul adica tu este seropozitiv, nu este recomandat sa se apeleze la aceasta metoda de satisfacere. Daca are gingiile sensibile si chiar sangereaza, exista riscul ca virusul sa treaca din lichidul seminal al tau in circulatia ei sangvina si infectarea sa se produca.

Papilloma sau HVP, este o alta boala care se transmite prin sexul oral neprotejat si sunt acele veruci genitale, asemanatoare negilor care sunt foarte contagioase. Infectarea consta in aparitia pe buze, in gura, dar si in gat a unor mici inflorituri/negi moi.

Mai sunt si alti virusi si bacterii care pot fi transmise prin sexul oral, ca hepatita B, C, gonoreea sau Chlamydia, care ajung direct in sange si care imbolnavesc.
Ce sa se intample partenera ta o sa fie dezgustata total ( scarbos ) si NU are cum sa ramana gravida. Poate o sa ai surpriza de a fi catalogat altfel daca vrei sa-i faci o surpriza gandeste-te la altceva. Dragul mea nu se fac asemenea surprize! Nu face acest lucru, sincer chiar nu are rost, crezi ca te vei simti mai bine sau va fi ea mai incantata? Gresit!
Oricum alegerea iti apartine, poti face ce vrei. Ai grija de tine
Pa, pa

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Atunci cand am scris "Nu este nici o diferenta intre WC-ul meu si gura ta " scuza-ma vroiam sa zic Nu este nici o diferenta intre WC-ul meu si gura ei. am gresit. scuze... oricum sper ca ai inteles.

| andra_5121 a răspuns:

Stiu ca vrei sa pari haios, comic...dar crede ma. lumea s a plictisit de labi triste ca tine care pun intrebari care s la mintea cocosului... maturizeaza te

| crysty1067 a răspuns:

Da frate se poate face copii si ies prin gurawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate daca isi scuipa in palma, isi introduce cu manuta in locul pe care ar fi fost normal tu sa-l folosesti ca sa-ti satisfaci plagerile dupa care sta in maini.

| Anonim22222 a răspuns:

Cu siguranta e insarcinata. O sa ii iasa pe gura toti cei 10 copii.

| bitulica a răspuns:

Da normal. pe unul o sa il cheme plomba si celalalt va fi masea rolling on the floor