| anonim_4396 a întrebat:

Daca mergi la dermatolog... te intreaba daca esti virgina sau nu?:-s

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu si nici nu esti obligata sa-i spui, cu doua exceptii: daca te duci pentru acnee sau pentru infectie venerica. In aceste situatii este obligatia ta sa-i spui daca ai sau ai avut activitate sexuala.

| alylove15 a răspuns:

Ce legatura are dermatologul cu virginitatea.
Dermatologul se ocupa cu pielea, iti poti da seama si dupa nume.

| anaservic a răspuns:

Ce treaba au problemele de piele cu virginitatea?! stai linistita, nu te intreaba nimeni asa ceva

| Paulinio93 a răspuns:

Da,te intreaba si cu cati ai facut-o!

| roby7655 a răspuns:

Depinde de problema cu care te duci la dermatolog! Si de preferat e sa te duci singur(a) (indrazneste), asa e cel mai bine pentru tine, daca cumva vrei ca unele persoane sa nu stie daca esti sau nu virgin(a)! O zi buna!