| The best!! a întrebat:

Daca o fata este virgina si o face cu prietenul si acesta ejaculeaza in ea, fata poate ramane gravida? ce sanse sunt?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sansele sunt cuprinse intre 5 si 100% in functie de perioada ciclului menstrual in care se gaseste fata. Sansele sunt smenificativ mai mari in primul act sexual, fiindca dezvirginarea poate declansa o ovulatie spontana.

| Elena1234456 a răspuns:

Sunt foarte multe sanse.

| Dizzydizz a răspuns:

99% daca nu a fol prezervativ

| anna01 a răspuns:

Ce sanse sunt sa mai fii virgina dupa ce ejaculeaza in tine? Virgina, unde?

| :X pinky love you :X a răspuns:

Felicitari. E tatic>big grin

| candycarrie a răspuns:

Sunt sanse ft mari.in privinta asta nu e nici o diferenta daca o faci prima oara sau a zecea oara, daca baiatul ejaculeaza in fata exista acelasi risc:-s

| cryss_1476 a răspuns:

Normal ca poate ramane insarcinata! nu este scutita doar pentru simplul fapt ca a fost virgina. deci, sunt sanse destul de mari, mai ales daca fata e in perioada fertila!

| alexxa18 a răspuns:

Sansele sunt foarte mari straight face

| steluta_7203 a răspuns:

Daaaaaaaaaa sansele sunt bune, peste 40%, ar fi mai bine ca prima data sa se protejeze dar nu doar prima data dar la orice act sexual.

| ---koko--- a răspuns:

Sunt sanse foarte mari mai ales daca a ejaculat in ea.La fiecare contact sexual trebuie sa folositi neaparat prezervativ.

| bubulikutza a răspuns:

Sunt destul de multe sanse.Depinde de la caz la caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mari. Vaginul poate sa aiba el "dop"(himen), uterul nu are, sperma din vagin ajunge in uter si acolo incepe...veselia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa se pregateasca de avortsad sau botezwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt cele mai mari riscuri. dar sincer. fata e proasta.ca il lasa pe baiat sa o faca fara prezervativ.deci si fata are putina vina. dar mno.asta e.nu mai conteazaoh go on.sa sty ca sunt sanse mari sa ramana gravida. pup