| Evolution_7307 a întrebat:

Daca o fata inchite sperma unui baiat ce se intimpla? Poate fata sa ramina insarcinata sau nu?

26 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, daca are uter in loc de esofag. Nu, nu poate ramane! De ce faceti unele chestii ce necesita mai intai informare?

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Nu.nu se intampla nimic stai linistita. happy

| Libelle a răspuns:

Balerina pe centuralaughing
ce tarelaughing

ah.normal ca poate fratilor.
ce? nu stiati?
curiosthinkingrolling on the floor)

| TeoPT a răspuns:

Nu are cum, pune mana de citeste. Stomacul nu comunica cu vaginul sub nici o forma.

| ATHOS a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic.
Ar fi bine totusi sa incepi sa citesti despre aceste probleme.

| TąNyą a răspuns:

Nu n-ai cum ea va rămâne în stomac şi. se întâmplă ce se întâmplă şi cu celelalte alimente.

Ca să rămâi însărcinată trebuie ca băiatul să întroducă penisul în vaginul tău şi să-i dea drumul acolo.

FantaSZy.

| anonimaa a răspuns:

DA. si va face tripleti

| lplostonyou a răspuns:

Nu se intampla nimic rau deoarece sperma inghitita ajunge in stomac unde va fi distrusa de acidul gastric, deci nu ajunge in vagin, nu are cum.Numai ca fata trebuie sa aiba un pic de grija cand inghite sperma, sa nu se inecehappy

| Lora a răspuns:

Nu se intampla nimic e doar faptul prin care ea ii arata lui ca il accepta intr-u totul, n-are cum sa ramana insarcinata

Răspuns utilizator avertizat
| Adyr0 a răspuns:

Da. O sa nasti copilul pe cur, cel mai probabil o sa iasa negru. Fara suparare pentru cei de culoare dar n-am putut sa ma abtin laughing

| Ioana2518 a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinatawinking Ca sa ramai insarcinata trebuie ca sperma sa ajunga in vagin si un spermatozoid sa fecundeze ovulul. Insarcinata poti ramane numai facand sex vaginal.

| ßέßέ a răspuns:

Normal ca ramane. In gura! Hai sa fim seriosi.

| bOse a răspuns:

Bineinteles, si naste copilul fix pe gura.

| swet girl 22 a răspuns:

Nu e posil sa ramai.doar prin penetrare in vagin se poate

| Turquoise a răspuns:

Buna
Nu! Spermatozoizii nu inoata la tine in organism.

| Georgix a răspuns:

Nu, nu poate.

| ale a răspuns:

Nu se intampla nimic abdolut nimic, nu are nicio legatura.Totusi pentru minimele tale cunostinte ar trebui sa stii ca o femeie ramane insarcinata doar cand are loc un contact sexual cu iar partenereul ejacueaza.Ca sa intelegi si tu sperma care ai inghitit-o ajunge in stomac nicidecum in alta parte
of of

| Necunoscută a răspuns:

M-am amuzat teribil. Atât citind întrebarea, cât şi citind răspunsurilerolling on the floor. Eşti varză. Nu pot să cred că e adevărat nick-ul tău. '92?! Imposibillaughing.

Înseamnă că ai lipsit de la orele de biologie din a 7-aoh go on.

| face2face_5926 a răspuns:

tare

| zzzuperman a răspuns:

Si sa iti iasa copilu pe gura? :-o asta n-o mai cred big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu şti bine sa scrii dar văd ca şti să inghiţi. frumos. la şcoala înveţi sau acasă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaa laughing sh ar naste p gura rolling on the floor

| Izu.Punk a răspuns:

"inchite" "baiat" "intimpla" "ramina" rolling on the floorrolling on the floor
o sa nasca prin fund rolling on the floor

| Amim a răspuns:

Faci cirozălaughing?