| AlexandruYonutz1998FanMetin2 a întrebat:

Daca o fata se uita mai insistent la mine in pauza de la scoala ce inseamna? :d
P.S. - Imi place de ea

Răspuns Câştigător
| Kimmiii a răspuns:

S-ar putea sa-i placa si ei de tine. Fii curajos si intreab-o happy.

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca are si-o papusa in mana cu ace, inseamna voodoo.

ca a pus ochii pe tine, copil-copac. ce iti da cu virgula?!

| Sexualitate a răspuns:

...Înseamnă că ai putea să intri în vorbă cu ea, pentru a afla de ce te priveşte astfel!

| alecsa91 a răspuns:

E vorba de limbajul non-verbal aici. Abordeaz-o si vorbeste deschis cu ea. Sigur o sa iti spuna.

| h3r a răspuns:

...că se uită mai insistent?!

| SunnyDay88 a răspuns:

Pai si ce astepti? du-te dupa ea!

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Spune-i ca o placi, nu ai nimic de pierdut sti si tu : Incercarea moarte nu are.

| AccesoriiAli a răspuns:

Ori esti prea (ciudat) ori te place si ea!