| SperantaPierduta a întrebat:

Daca o persoana (baiat :d) tine la tine si chiar vrea sa va impacati ( in cazul in care ati mai fost impreuna destul de mult si el a gresit) primeste refuz. Renunta sau mai incearca? As vrea sa aud cat mai multe pareri. Adica din punctul vostru de vedere. Ce ati face? Ati renunta sau ati accepta sa ramaneti macar amici (daca ea propune) cu fata respectiva? Daca ea nu va vrea inapoi?

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Dupa refuz insista cateva luni. insista insista si tot NU ramane dar nu intelegehappy nu ofer a 2 sansa in alegeri gresite imense.

| iFeelYourLoVe a răspuns:

Ma pentru oricine exista o alta sansa.si cred ca ar trebui sa il lasi sa profite de sansa asta. pentru ca daca nu tinea la tine nu mai zicea sa va impacati :*

| Fantasy a răspuns:

Mai incearca daca renunta inseamna ca nu tine la ea

| sT1L a răspuns:

Sa fiu sincer stiu situatia.Am patit-o cu actuala prietena.Dar fii atent incearca sa ii captezi atentia si sa fii fff dragut cu ea.Nu lasa pe altu` sa iti ea locul. Daca chiar tii la ea si ea la tine iti va da o a "N" sansa.tongue

| misii a răspuns:

Buna,pai ew in locul taw as accepta propunerea de a ramane amici...