| anonim_4396 a întrebat:

Daca raman corigent la o materie... mi se poate incheia media generala pe acel semestru (sem I )?

3 răspunsuri:
| ionut931 a răspuns:

Mai omule ti se pare ca intrebarea ta se incadreaza cumva in categoria dragoste si sex? Nu,nu se incadreaza, de aia exista categorii sa postezi acolo, nu unde vrea neuronul tau happy

| epurasu a răspuns:

Intrebarea ta nu aici trebuie postata!

| sesamm a răspuns:

Daca ra, ai corijent pe primul sem si pe al doilea nu conteaza ce medie ai avut pe al doile spre ex daca pe frimu ai avut 4 trebuie sa-ti iasa media 6 pe al doilea sem