| Biancasata a întrebat:

Dacă s-a rupt prezervativul si l-a scos imediat fără sa fii ejaculat se poate sa fi rămas?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a se putea forma o sarcina in mod obligatoriu trebuie sa fie indeplinite 2 conditii si anume : 1. ) SPERMA sa ajunga IN VAGIN (indiferent prin ce mod se produce si in ce cantitate); 2.) Acest lucru, trebuie sa se intample in timpul zilelor PERIOADEI FERTILE. Fiindca cel putin 1 dintre conditii nu s-a realizat, iar de cealalta nu ai amintit (privind fertilitatea), se poate considera ca formarea unei sarcini este extrem de mica sau aproape imposibila intr-o astfel de situatie. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns:

Nu cred, dar sanse mereu exista

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ramas sperma in vagin, nu poti fi gravida.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă nu a ejaculat, mai mult ca sigur, nu.

| liliana77any a răspuns:

Sansele sunt 50%, pilula de a2-a zi o salveaza.

| 1andrei1234 a răspuns:

Things goes prrrra.

| 1andrei1234 a răspuns:

No ketchup. JUST souce. raw souce