| MaryLoveAnime a întrebat:

Daca te masturbezi mai esti virgin? straight face

Nu luati intrebarea peste picior.

Răspuns Câştigător
| Yukki a răspuns:

O///o...yay ce intrebare. normal ca da

6 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Da, mai esti.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Normal ca esti.Trebuie sa ti-o tragi intai cu o fata si apoi poti sa zici ca nu esti virgin.

| IgoToHellForThis a răspuns:

Nu nu o i'au peste picior... o i'au peste mana.Virgin/a esti pana la primul tau act sexual indiferent de ce se intampla.

| butterfly95 a răspuns:

Da, esti virgin. Cand o sa intretii relatii sexuale atunci nu vei mai fi.

| Andr33aAndutza a răspuns:

Nu intrebarea o vom lua peste picior, ci pe tine! rolling on the floor

| UnMicAnimal a răspuns:

rolling on the floor ori cum el s-a dat mare la toti tovarasii ca nu mai erolling on the floor)