| AdMiRaTor a întrebat:

Daca te tunzi la penis cu o forfecuta ca ai firul prea lung, parul va creste si mai mare in timp? Se imulteste parul in zona aia? Mersi.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu nici una nici alta. Lungimea firelor de par din zona pubiana/peniana nu depaseste a anumita lungime exact ca si lungimea genelor sau a spancenelor. De asemenea nici nu se va indesi asa cum nu se intampla nici pe scalp dupa ce iti tunzi podoaba capilara. Poti sa tunzi, sa-ti intretii si sa-ti aranjezi podoaba fara nicio teama ca s-ar modifica aspectul. Succes

| raluk27 a răspuns:

Da.
Tu cand te tunzi in cap, nu ai parul la fel sau chiar mai mare?