| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat inghite sperma se intampla ceva?thinking

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se intampla nimic rolling on the floor

| geo9919 a răspuns:

Cred ca a fost violat baiatu si i-a dat cineva sperma la pus sa ii faca un lol si ia dato in gura

| Dan2009 a răspuns:

Nu se intampla nimic, eu mi-am gustat-o de multe ori, e ok, gustul e dulce-acrisor-sarat

| Nickoli_Marckel_ a răspuns:

Nu Eu odată la saptamană mi-o înghit singur e ok foarte bună și mă simt excelent să aveți poftă

Alte răspunsuri
| Asan_Ali_1993 a răspuns:

Buna oameni bunii eu am inteles sperme o inghite numai oamenii invarsta barbatii le inghite sperma adolescentii ca sa ramne tenul adc fata tanara si mie imi Place sperma de adolescentii ...adica 14 15 ani

| edmond a răspuns:

Habar n-am...
da please daca voi sunteti mai mari cred ca putti sa ma ajutati. pls imi ce mi se intampla cand imi vine sperma please ca mi-e teama ca me-a venit si nu sunt sigur

Alte răspunsuri