| lplostonyou a întrebat:

Ce se intampla daca fata inghite sperma baiatului, e ceva rau in asta?

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nimic,insa are atat beneficii cat si riscuri. Citisem undeva ca, lichidul seminal are un efect antidepresiv.
Cat despre riscuri, inghitirea spermei trebuie sa fie practicata doar cu un partener stabil, care este cu analizele la zi, altfel poti contacta HIV daca partenerul tau este seropozitiv.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se intimplă nimic, dacă ei îi place. Gravidă nu rămine decit dacă o penetrează in vagin.

| mihai69 a răspuns:

Nu, dimpotrivă!

| Emilian65 a răspuns:

Nu se intampla nimic, abia capata imunitate.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e nici bine nici rau. Unii spun ca ar ajuta la imbunatatirea tenului, dar nu exista o dovada stiintifica. Este doar un lichid cu continut nutritiv ridicat si atat. Vedeti numai sa nu va sarutati dupa oralul primit de baiat si apoi sa ii faca el oral fetei.

| Mădălllinna a răspuns:

Oh, nu...laughing

| MichaelFGDHR253665 a răspuns:

Nu-i nimic eu am inghitit ca baiat si inca n-am murit