| loculunu99 a întrebat:

Daca o fata inghite sperma unui baiat ce se întâmpla cu ea ca nu stiu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ADN baiatului ajunge in sangele ei, restul de substante rãmân in saliva pentru ceva timp si spermatozoizi se mor si ii elimina.

18 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu se intampla nimic deosebit.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O sa inceapa sa-i placa!

| HazelEyes77 a răspuns:

Nimic...poate in cel mai rau caz sa vomite.

| Justme1997 a răspuns:

Ea*(pe bune?)
Poate să i se facă greață, atât

| anamaria82726 a răspuns:

Nimic. Dar de ce ar face asta? E doar gretos

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anamaria82726):

Depinde de placerea fiecaruia. Eu ador sa inghit sperma. "Se gustibus non disputandum".

| anamaria82726 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Tu esti baiat...ce esti gaylaughing?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anamaria82726):

Conteaza? Nu sunt gay, sunt bi.

| anamaria82726 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Da conteaza foarte mult. Fetelor nu le place

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anamaria82726):

Chiar? Eu am gasit cel putin 6 fete carora le placea sperma. Daca tie nu-ti place nu inseamna ca altora nu le place.
In primii ani de adolescenta nu admiteam ca voi putea vreodata avea relatii cu baieti, daramite sa iau penisul in gura, dar si mai rau, sa primesc sperma in gura. Dar nici sa pun gura pe pasarica unei fete. Dar... pofta vine mancand. Am avut chiar ocazia sa inghit de 2 ori cocktail din lichid de fata si sperma.
Asa ca te-am oripilat?

| anamaria82726 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Cica,,ai gasit,, fete. Unde? Pe strada? Hai gata nu mai invenra. Nu m-am nascut ieri

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anamaria82726):

Nici eu nu sunt de ieri.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anamaria82726):

Nu discut cu persoane a caror gandire a ramas in evul mediu.

| anamaria82726 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Eu n-am mai zis nimiclaughing tu vii sa discuti cu mine..maturlaughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anamaria82726):

Daca te-ar duce mintea ti-ai da seama ca daca iti expui parerea public ceilalti pot sa ti-o discute. Daca nu-ti convine stai in bancuta ta si nu intra unde nu-ti place.

| anamaria82726 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Nu am zis sa nu comentezi, dar mi-ai dat un mesaj acum 3 zile si am zis sa nu ma pun la mintea ta si nu am raspuns. Si dupa 3 zile gasesti o replica si vii sa mi-o spui? Deja dai in penibil

| asdf2kpower a răspuns:

Rămâne gravidă cu un prost care o să ajungă peste 10 ani să pună întrebări asemănătoare pe TPU.