| DeEa_8789 a întrebat:

Daca un baiat se uita mereu la tine, si intr-o zi s-a intamplat sa se uite in ochii tai si sa arate ochii lui o stare armonioasa, sa zic asa, CE INSEAMNA?/?//!

3 răspunsuri:
| miky_3198 a răspuns:

Pai inseamna ca se te place sau ca ii esti dragatongue...

| Utzu_3879 a răspuns:

Pai. ori inseamna ca e foarte indragostit de tine:X:X:X:Xsi ar vrea sa fi cu el.
ori ai fi o partida buna.:d

| catalina_1418 a răspuns:

Pai cred ca acestui baiat ii place de tine, daca spui ca s-a uitat in ochii tai, dar poate este prea timid pentru a iti spune acest lucru si iti da de inteles prin gesturile care le face el.:*