| darkelf45 a întrebat:

Daca un barbat face sex cu o catea si ejaculeaza in ea cateaua face pui sau...nu se intampla nimic? [e intrebare la misto... daca stiti rasundeti! ]

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Nu,din cauza ADN, diferit de a celorlalte specii.

11 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ai astfel de ganduri, si vrei sa stii daca mostenitorii-ti vor fi omuleti-catelusi?

| VadTot a răspuns:

Sincer iti este teama ca vei aveal niste."Catei?

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi bine că n-ai făcut-o cu un cățel, că așa ai fi fost zoogay.

Răspuns utilizator avertizat
| ionyionelutza a răspuns:

Iti zc eu ce se intampla o sa faca pui am avut in sat un caz desta un baiat de 15 ani a facut-o cu o catea si a facut pui dar din cate am inteles acei catei nu au trait rolling on the floor

| Catherine a răspuns:

Zoofilule...laughingnu se intampla nimichappy

PS:ai grija sa nu te muste ca poate nu o satisfaciwinking

| ioska a răspuns:

Nu se intampla nimic

| dr0wn a răspuns:

Toate sunt "catele"

b.i_t&cH

| ButelieCuPetrol a răspuns:

O sa nasca o catea...(stii la ce ma refer)

| BaiatSincer a răspuns:

Frate ai incercat din lipsa de activitate?
frate lasa cateaua in pace
nai prietena si te-ai dat pe animale rolling on the floor bha ce oameni nebuni
si app nu are cum sa faca pui cu tine
dar cine stie poate maine poimaine vezi niste cainiomuletzi laughing) hai bafta la f**** cateaua

| blackbutterfly_6676 a răspuns:

M`a amuzat intrebarearolling on the floor)) nu o sa se intample nimic pentru ca spermatozoizii barbatului si oul catelei nu o sa potriveasca. si in plus. nu cred ca o sa incapa in catearolling on the floor