| anonim_4396 a întrebat:

Daca un strain v ar spune ca vrea o partida de sex cu tine iar tu desi nu il cunosti il placi ce ai face?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un strain nu poate fi refuzat.

| Seepty a răspuns:

Il iei de mana si mergeti la tine acasa, si restul... stiti voi.

| mona a răspuns:

L-as refuza

| CoquineNoire a răspuns:

Ew.
ce ciudat.
cah.
iac.
bleah.

| NoName0x0 a răspuns:

Asta e o intrebare retorica? Raspunsul este: refuza'lllllll!

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns:

Faci ce crezi tu ca-i mai bine pentru tine.
E paliptant sa o faci cu un strain: fara nume, fara telefoane, fara obligatii, sex si atat...

| SpeșălGirl a răspuns:

Nu as accepta, pentru ca este un strain, la cate se intampla din ziua de azi, nu mai esti in siguranta cu nimeni.

| ClauditaSmile a răspuns:

Intai l-as cunoaste as ajunge sa fiu impreuna cu el si apoi as face sex cu el