| SunshineSunrise a întrebat:

Dar cu ce s-a facut de ras Nicki Minaj? Am auzit ca a facut mai de mult ceva aiurea. Ceva de sex oral.

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

E travestit, e o rusine oricum

| aXy99 a răspuns (pentru Sonia822):

Cine e travestit?

| Sonia822 a răspuns (pentru aXy99):

Nicky minaj, kardisians, angelina, serena williams (si in sport se respecta docmele LGBT, n-au voie sa intrebe sportivii ce sex au) j lopez, si multi, multi, majoritatea pe care ii vezi vedete din strainatate. Vauta pe Youtube. Si renunta la pozele modificate de pe net. Vezi video, in care apar cu trupul. Sa vezi soc. Asta daca poti face diferenta intre structura osoasa a unui barbat, raportat la structura osoasa a unei femei

| aXy99 a răspuns (pentru Sonia822):

Tu nu stii ce inseaman travestit si imi spui mie de nu stiu ce teorii conspirationiste laughing
Transexual voiai sa zici?