| ĄŇÐİ a întrebat:

Dati-mi niste statusuri de suparare...

4 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

Cred ca te-as ajuta mai mult daca ti-as da o palma, si sa lasi naibi vrajelile astea cu "plansu de mila ". Crezi ca daca iti pui pe mess un status-trist o sa rezolvi ceva? O sa arati tuturor ca esti o persoana disperata si slaba care isi plange de mila.
ciau happy!

| Alycaaaa a răspuns:

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dpa putin timp...Zambeste si e dulce!
Orice mi'ai spune acum e in zadar. iubirea ta imi lasa un gust amar.tu nu stii sa iubesti oh go on.
a fost.sa intamplat.te-am avut.te-am pierdut.si daca vrei sa faci ceva pentru noi. da timpul inapoi...
tu ai sa strigi eu n-am sa aud tu ai sa plangi eu am sa rad :X... dar nu vreau sa uiti ca a fost candva intamplator in viata ta o inima ce te iubea
Roata s`a intors. e randu` tau sa ai pata pusa! cand esti cu prietena ta privitzi in partea opusa!"
u merita sa plangi pentru nimeni! Iar cel care merita nu te va face sa plangi!:*:*:...
roata vieti s-a schimbat, s-a schimbat, dar n-am uitat (daca n-ar fi Dumnezeu la fel tias face si eu)

| Roza21 a răspuns:

"Da-va dracu pe toti"

| Georay a răspuns:

Dupa ce ai plecat ai lasat in urma ta lacrimi amare, un suflet trist si o dragoste sfarsita.Nu te-ai uitat inapoi, crezand ca ai luat drumul curat, usor si fericit.