| CristinelAndrei a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de scuze pentru scoala adica din astea ca invoit ca nu stiu ce problema am tongue >plsss:

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai pentru inceput ai putea minti cu faza cu : va rog sa ma invoiti, am programare la dentist si trebuie inainte sa merg sa imi fac film pentru o masea fiindca este destul de cariata. sau, mi-au aparut niste pete pe pulpele de la picioare si vreau sa merg la medic sa ma asigur ca nu este nimic grav. sau ma doare foarte tare capul si am stari de ameteala, si vreau sa merg la un specialist. verisoara mea cea mica trebuie luata de la gradinita si nu are cine sa o faca.

| BLUEishot a răspuns:

Pai ca te doare burta sau ca ai stari de somnolente sau etc... ce naiba nu sti sa minti :O glm buna asta (gigi) rolling on the floor))))))))

| CristinelAndrei explică:

@gigi daca esti nesimtit ...imi pare rau daca atat te duce intelectul

| theosavus a răspuns:

Am lipsit findca am avut programare la medic din cauza unor simptome de pneumonii acute care s-au dovedit a fi din cauza unei raceli netratate