| mariana1111 a întrebat:

Dati-mi si mie statusuri despre cele care nu ma suporta.

2 răspunsuri:
| Blondutsa_7935 a răspuns:

niciodata nu e prea tarziu! toate trebuie sa le ncerci, incearca-le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca stiu,ridica doar degetu mijlociu?!

Dacaa sunt subiect d Barfa Tu cretinoo esti oo tarfa.

Multe barfe,multe tarfe, asa-i viata cand te-apuk greata, daca vrei iti dau eu un subiect de barfa, viata`i cea mai scumpa tarfa.

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu inghit in sec. Inghit in demisec. Urmatoarea lege o astept direct.Ma exprim sa intelegi mesaju. Eu nu-s mata sa-mi cenzurez in fata ta limbaju

Respectu este ceea ce primesti,Pentru ceea ce faci, Si o faci bine, Tu ma barfesti pe mine, Deci din respect ma pis pe tine.

Nu mai sunt copil cu slabiciuni de alta data, acum sunt slabiciunea altora, cu caracter de piatra.

Sper ca te-am ajutat.
Pupici:*

| tbx_8667 a răspuns:

"´Sa Taci don't tell anyone cand vb eu´# nu imi place ´ sa minti cand´ mint si`; d eu´ oh go on nu´mi place; d sa nu #spui " pa " asta´# e replica mea
•[O faţă de [PRINŢESA]! Un corp [INDECENT]! Şi un stilou` Să mă induci în [TESTAMENT]!•
"Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea. Daca e a lui Nu poate fi si a ta!"
»-(¯`v´¯)-»Si crezi ca nu mai stii cum ma cheama? Si crezi ca nu mai stii cine sunt? Si crezi prost fraiere ca tot viata ta sunt!»-(¯`v´¯)-»
Ai Grija De Tn:X Sau Mai Bn Ai Grija De Tarfa Ta. Ai Grija De Ce`o Sa Faca, Cu Cn Pleaca laughing) Ai Grija De Tarfa Ta Sa Te Doara Inima cand Te Uiti La Poza Meadevil""
->Arata bine,dar e fata calculata care stie cum si unde sa te faca,stie cand sa rada,stie cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie, SINGURA fata importantawinking
• Tine`ma aproape pentru ca s`ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant, in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele