| stefania_7767 a întrebat:

Dati-mi si mie un sfat! Ce sa fac? plac mult un baiat de la mine din liceu dar in schimb ma place fratele lui straight face! nu stiu daca si el ma place... dar. un sfat!

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Avand in vedere ca sunt frati, alege pe cel ce te place!

| Amy90 a răspuns:

Buna Stefania,

Cel mai bine vb cu am2, cunoaste-i mai bine si dupa, care ti-a lasat cea mai buna impresie, cu acela sa iesi. S-au intamplat cazuri cand anumite fete au ramas chiar cu fratele baiatului care il placeau. Dar daca vrei sa iti dai seama daca acel baiat te place poti sa vb mult cu fratele lui, zambeste mult cand esti in prezenta lui, fa gesturi tandre si vezi cum reactioneaza, daca e gelos sau daca nu. Nu exagera totusi pentru a nu -i crea sperante fratelui. Numai bine!

| darkelf45 a răspuns:

Pai intrabal si daca zice dda dai un sarut lung sa vz ce se bucura...incearca

| sakura23456 a răspuns:

Spune-i asa:hei tie iti place de mine? si daca te place i spui ca-l plac si tu si poate iesit la o intalnire sau... ceva ma rog fa asta si va merge tongue

| stefania_7767 explică:

Pai mie nu imi place de loc de fratele lui.ba de cand am aflat ca ma place. ma scarbeste straight face. mie imi place de el...si nu am ce facestraight face