| anonima_6654 a întrebat:

DAU FUNDA! heii :* am auzit azi o mel si nu stiu cum se numeste... o canta nicoleta si nicolae guta si era ceva de genu... of iubirea mea of iubirea mealaughing :* help!

4 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

MORI
manelari jegosi si inculti

| consiliera a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria.Aici este dragoste si sex.Incearca in alta parte.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RF6h-NwWppc

Uite! :-*

Si apropo, este categoria " Muzica ".

Mersi!

| stefangeles a răspuns:

Fetita me... lasa draq manelele ca is pline de incultura si ragete animalice si asculta un cantec din orcare alt gen muzical, nu ca Maneaua ar fi vreun gen da sa zicem.

legat de intrebarea ta urmareste Taras=Tv o zi intreaga si vei gasi ce cauti.