| IoanaXxxxx a întrebat:

Dau funda la primul raspuns care ma ajuta! promit :*

Hei, am un prieten foaarte bun, el avea o relatie secreta cu o fata, dar acum fata aia s=-a saturat de el si i-a dat papucii

El e foarte suparat, dezamagit, as vrea sa il pot ajuta, dar el nu asculta pe nimeni, e foarte incapatanat si zice imd "dnd"

[ puteti citi o intrebare anteriora pentru a va da seama mai bine ce insemnd eu pentru el ]

Problema e ca eu sunt o prietena buna de a lui, insa acum, ca el o iubeste doar pe ea, stiu ca am sanse, dar totusi cum sa fac sa ma integrez, sa pot vorbi cu el, sa ii arat ca eu chiar il iubesc, mai discret asa?

4 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Tu esti nehotarata neam fata... acum cateva zile plangeai ca te-ai despartit de prietenul tau iar acum esti inebunita dupa asta...

| ionutzul31 a răspuns:

Nu ai cum sa ii spui discret pentru ca iti da dnd.Incearca direct sa ii spui ce simti.Baftawinking

| tabittha a răspuns:

Deocamdata eu te sfatuiesc sa stai pe tusa. Nu te avanta prea mult in sufletul lui ca nu e bine. Acorda-i o perioada de timp sa-si revina, caci el chiar sufera dupa acea despartire si nu o sa suporte pe nimeni un timp. Atunci cand iti a cere ajutorul sa fii langa el dar nu-l deranja. Lasa-l sa-si vindece rana, apoi ia-l incet, caci altfel o sa te respinga si ca prietena chiar.

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Spune-i asa cand zice el DND "Vroiam sa te ajut dc esti incapatanat?"