| LaLaLaAM a întrebat:

Imi iubesc mult cea mai buna prietena, dar nu stiu cum sa-i arat. Suntem prietene de foarte mult timp.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Firetears a răspuns:

Prietena ta stie cu siguranta faptul ca tu ti la ea foarte mult... Daca vrei sa ii dovedesti asta, (ceea ce apropo, cred ca deja si-a dat seama, pastrand aceasta prietenie stransa) fi mereu alaturi de ea!
Spune-i mereu cat de mult apreciezi faptul ca si ea este mereu alaturi de tine...
Deschide-ti sufletul in fata ei, pentru ca sunt sigura ca fiind prietene de foarte mult timp aveti incredere una in alta... Fa-i un cadou micut, ceea ce ea isi doreste, fa-o sa rada, ajut-o cu ceva, absolut orice...
Sa va tina in continuare aceasta prietenie! happy

1 răspuns: