| Leah12 a întrebat:

Dau funditabig grin.Eu am instalat in pc Sims 2.Si vreau sa descarc si expansiunea...de ex.Petsbig grin.Imi va ramane si Simsul normal si Sims Pets?big grin Sau doar Sims Pets? Daca vreau o expansiune, stiu ca trebuie sa ma sims 2 instalatbig grin Scuzati categoriabig grin E cea mai vizitatabig grin

Răspuns Câştigător
| claudizzz a răspuns:

Deci simsul 2 ramane instalat, sa nu cumva sa-l stergi ca nu mai merg expansiunile, o sa ai 2 iconite cea de la sims 2 si cea de la pets, tut trebuie sa intri in cea de la pets.

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Da daca vrei o expansiune trebuie sa ai Sims 2, si daca instalezi o expansiune iti ramane si Sms 2 doar ca va contine ma multe, adica de ex daca pui expansiune cu Pets cand iti faci familie iti da sa faci si catel sau pisica, sau daca iti pui Seasons, o sa ai mai multe anotimpuri, e chiar distractiv.^_~

| SimsClub a răspuns:

Expansion Pack-urile si Stuff Pack-urile nu fac decat sa completeze jocul The Sims 2. Deci dupa ce ai instalat jocul de baza poti instala celelalte add-on-uri (in dosare diferite). Daca ai nevoie de patch-uri pentru The Sims 2 si cheaturi le gasesti pe www.simsclub.ro