| Gungster98 a întrebat:

Dc dumnezeu nu mai pot sa raspund la intrebari?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu (o au si altii, unii dintre noi). Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat de cateva zile Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Intrebarea mea pe aceasta tema: http://www.tpu.ro/......-cu-multe/ .Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

P.S. Da clic pe "Descarcati Google Chrome" http://www.google.com/chrome/?hl=ro .

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@poprasfatatubogdan, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| Tourniquet a răspuns:

Tot site-ul a patit care foloseste Internet Explorer. Foloseste Mozilla Firefox. Google Chroom e cam ciudat. :-s

| Onutzyk a răspuns:

Si eu am patit-o.
Probabil ca folosesti Internet Explorer.
Tb sa folosesti Google Chrome sau Mozilla.

Sigur iti va merge.

fundita?

| Dragosgan a răspuns:

Copchile, tu faci sex cu dumnezeu cand raspunzi la intrebari sau ai gresit doar categoria?

| Shane_1763 a răspuns:

Eu folosesc Mozilla Firefox si tot nu imi apar raspunsurile... inca nu mi-am dat seama care este problema dar vad ca si altii sunt in aceeasi situatie. Cu Google Chrome tot nu se rezolva nimic, nu e o problema a browserului folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Kronstadt, mi-a placut raspunsul tau!
@Krissy, hai nu abera! Tot site-ul? straight face Aproape tot site-ul nu foloseste oricum IE...de unde stiti toti ca IE e problema si Chrome solutia...chiar nu pot intelege cum toti aveti gandirea asta de turma. Chiar acum am scris raspunsul asta cu Internet Explorer 9 Beta.

| LineGuide a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat...