| danny_2900 a întrebat:

Dc imi plac barbati pana fac sex q ei si dupa ma scarbesc?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Poate nu barbatii te fac fericita...straight face

10 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Pai daca tu nu stii...noi de unde sa stim? incearca sa analizezi intamplarile si poate iti dai seama si singura...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Iti place sa faci sex cu ei?

assiris
| assiris a răspuns:

Pentru ca faci sex din interes si nu din dragoste. Este ca si cum te-ai duce la toaleta. Simti imperios sa mergi sa te usurezi si dupa aceea nu mai simti dorinta de a merge la toaleta, pana iti vine iar. Vei avea mari necazuri in viata ta daca ti se intimpla de pe acum.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Poate ar trebui sa astepti ceva mai mult decat sexul. Te scarbeste faptul ca simti ca e ceva injositor. Sexul fara sentimente tinde sa para asa. Este bine sa fii sigura ca iubesti pe cel cu care vei avea relatii sexuale. Nu trebuie doar sa-ti placa... Parerea mea, nu trebuie sa fie si adevarata.

| yngeras a răspuns:

Pentru ca mereu vrei ceva nou

| MihaiA a răspuns:

smug pentru ca nu m-ai intalnit pe mine pana acu ca sa nu te scarbesc rolling on the floor

| RoberT9191 a răspuns:

Asa is ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt.ca nu-ti place sa mananci de 2 ori aceiasi mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai gasit tu unul ca sa te faca sa te simti bine