| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Dc pun toti intrebari aiurea k asta in categoria dragoste si sex? eu cred ca sigur categoria adolescenti e cea mai accesata. oricum nimeni nu raspuns la intrebari tampitate, nici nu astept raspuns...:-P

3 răspunsuri:
| Crimeea a răspuns:

Atunci de ce ai intrat si tu aici...sa pui o intrebare?laughing))fiecare are dreptul sa aleaga nu sa judece, ai grija...

| petalouda a răspuns:

Da si eu m-am plictisit sa vad la categoria dragoste si sex intrebari gen: cum sa cuceresc o fata, imi place de un baiat cum sa vb cu el.etc.

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Se pare ca esti si tu din acei "toti".
Stii zicala aia: Nu judeca cartea dupa coperta!