| aleza21 a întrebat:

De barbatii inseala la locul de munca?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bărbaţii înşeală oriunde s-ar afla, nu doar la locul de muncă. Acolo nu îi poate descoperi cineva care să îţi spună/Întotdeauna un bărbat va încerca tot posibilul, pentru ca tu să nu aflii că te înşeală... Dar dacă ţine la tine, tot la tine se va întoarce/Aventurile sunt aventuri, dar dragostea e sfântă...

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu mai suntem în socialism deci nu mă duc cu plăcere la locul de muncă. Să mai şi fac sex acolo? Bleaaah. Locul de muncă e ucigaşul numărul 1 al libidoului.
În altă ordine de idei, de ce femeile înşeală cu primul care arată mai bine şi are bani?
Aşa... ca chestie întreb.

| Razvan a răspuns:

Cum de ce? Pentru a inainta in grad. E singura modalitatewinking

| RMihai a răspuns:

Inseala inseala laughing dar nu toti, nu la toate locurile de munca poti sa inseli