| rapidistarapid a întrebat:

De cand am inceput sa fac dragoste, dar niciodata nu am reusit pana la capat ca ma durea nu stiu daca ma si dezvirginat poate ca nu daca nu putea sa o bage ca ma durea. Dar de cand am facut-o numai am secretie cum aveam inainte de a o face. E ceva normal asta? si sunt uscata tot timpul acolo jos, inainte mai aveam ceva secretie albicioasa ce pata chilotul dar acum numai am nimic. E ceva rau oare lucrul asta? Va rog sa imi spuneti. Multumesc.

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

60% e vina partenerului, 30% e vina ta şi 10% vina sorţii, hazardului.
Cât ţine preludiul?
Cât de mare e dorinţa TA de a face sex cu prietenul tău în momentul în care el încalecă pe tine?
Cât de mare e dorinţa LUI?
Folosiţi prezervativ?

Prelungiţi preludiul, folosiţi lubrifiante pe bază de apă şi încercaţi felurite jocuri erotice.
Mult succes.

| Anecherry a răspuns:

Incearca sa prelungesti preludiul, in cazul in care ai unul. fii cat mai relaxata; esti uscata pentru ca nu esti excitata aproape deloc; incearca sa faci din acel moment unul asa cum ti-l doresti, si nu te grabihappy.

| aiam a răspuns:

Te felicit: Nu mai eşti virgină

| molly_7409 a răspuns:

Pai daca nu ti-a curs nici macar o picatura de sange. inseamna ca nu te-a dezvirginat eventual doar a slabit rezistenta himenului in cazul in care a ajuns pana acolo. cat despre secretie nu stiu ce sa iti zic dar nu cred ca e obligatoriu sa existe tot timpul. numai e acum poate din cauza socului daca zici ca te-a durut foarte tare. oricum nu cred ca e ceva grav.
Si inca ceva daca zici ca te doare asa de tare si nu o poti face pana la capat desi vrei incearca in apa ...va fi mult mai ok