| eneeda a întrebat:

De ce ar tine un baiat/barbat legatura cu o fosta iubita, chiar si dupa ce e intr-o relatie stabila?!

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Depinde de legatura odata, iar in al doilea rand, sigur actuala relatie nu poate sa o iinlocuiasca pe prima. Ca atare se pare ca tot la prima dragoste ne gandim. Dar, daca ai rupt o relatie cu cineva din punctul meu de vedere este bine sa nu amesteci lucrurile. Fi constient de cea ce este, unde ai gresit, si mergi mai departe cu capul sus si cu demnitate. Odata pentru tine si in al doilea rand pentru persoana cu care esti. Ea sigur nu are nici o vina. Pa

| Narfundo a răspuns:

De fraier.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pur si simplu probabil se înţeleg foarte bine.Nu cred că ar trebui să fie un motiv de îngrijorare. Mi se pare o prostie ca dupa ce un cuplu se despart să piarda legătura ca şi cum nu s'ar fi cunoscut niciodată.

| mystik a răspuns:

Salut, poate ii leaga o relatie de prietenie doar, odata ce se afla intr-o relatie stabila nu cred ca ar urzi intrigi cu ea.nu te alarma sunt multe cupluri care s_au despartit dar au ramas ft buni amici si i-si cer ajutor atunci cind au nevoie, doar suntem oameni si nu tb sa renuntam la o prietenie doar pentru ca relatiile nu au mers,,, din punctul meu de vedere totul e ok.mult noroc

| Bubu a răspuns:

Poate vrea sa ramana prietenihappy nu e nimic gravtongue

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Pai.depindethinking
poate ca ink tine la ea, sau sunt doar prietenitongue
ori tipu' vrea aventurathinking
tu`l cun mai binewinking

| Papusha_3366 a răspuns:

Mai tine la ea...

| ONU_2429 a răspuns:

Pentru ca au ramas prieteni foarte bunihappy

eu am ramas prienten ft bun cu 2 din fostele iubitehee heetongue

| JustMee_5020 a răspuns:

A. Pentru ca inca o place/iubeste.
b.Pentru ca nu-i plac genurile de "relatii stabile"si vrea aventuri
c. Cea din relatia stabila nu-i aorda cata atentie are nevoie sau nu are ce vrea el

Sper ca te-am lamurit, si daca te-am ajutat as vrea fundita happy