| anonim_4396 a întrebat:

Cat de buna sau stabila e o relatie dintre fata-rac si baiat-rac?

Răspuns Câştigător
| Amynutzza1 a răspuns:

Pai depinde acum de comportamentul vostru.Chiar daca sunteti ambii raci puteti sa va intelegeti foarte bine sau sa nu va intelegeti de loc.O relatie rac-rac poate fi buna si stabila.Adica sa va intelegeti bine sau chiar super.Eu iti vorbesc din propria experienta rac-rac.

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Depinde. daca e mercur ascendent in gemeni, sa te tii bine. ce legatura au astrele cu oamenii? cu creierul, personalitatea si sufletul lor?

| Dr3yga20 a răspuns:

Prietena mea e pesti, dar tot eu trag deo zapacesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te lua dupa asta, vezi cat merge bine si e stabila relatia e ok daca nu te rog sa nu pui la suflet vor mai fii si altii.

| marinaa9 a răspuns:

Nu prea stabila (cel putin la mine nu a fost asa). Dar o sa fie una dintre cele mai bune relatii pe care le poti avea

| RobertFHC a răspuns:

N-are nici o legatura.

| Nicux1 a răspuns:

In tigae foarte buna!happy

| Richiuthebest a răspuns:

De obicei relatiile dintre aceleasi zodii nu se inteleg foarte bine...