| eeeel a întrebat:

Daca un baiat are o noua iubita, dar inca o mai cauta pe fosta, ce inseamna?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca nu a uitat de ea, mai are sentimente pentru ea

| Azµre a răspuns:

Că înșeală!

| h3r a răspuns:

Că le joacă pe degete pe amândouă.

| Pitzipoanca a răspuns:

Ca o vrea pe fosta si cea noua e doar asa, de proasta. happy

| stark47 a răspuns:

Inseamna ca s-a cuplat cu asta noua ca sa o uite pe cea veche si nu ii merge asa cum spera el! logic inseamna ca inca o iubeste!

| MrAnderson a răspuns:

Salut, inseamna ca este inca nehotarat.
Poate doar sunt niste reminiscente sentimentale, sau poate noua iubita e doar asa de umplutura.

| Neberius13 a răspuns:

Ca cea noua e de ornament

| AleXisAleXis a răspuns:

Inseamna ca inca o iubeste pe fosta. Sau ca fosta era mai atrgatoare ca acuatala

| Schatzyyyyy a răspuns:

Inseamna ca inca mai are sentimente pentru fosta, si e indecis, nu stie ce sa faca, pe cine sa aleaga!

| m2704 a răspuns:

Inseamna ca e neserios si nehotarat si nu stie ce sa faca.Probabil mai tine la fosta.

| M4SOnIC a răspuns:

Inseamna ca inca mai tine la fata respectiva

| Sisitta a răspuns:

Ca e prost, si inca nu stie ce vrea

| Anonymous112 a răspuns:

Inseamna ca o iubeste pe Prima iubita si a doua nu prea.

| 456deea a răspuns:

Inseamna ca inca mai tine la fosta si vrea sa o faca geloasa happy