| taniushell a întrebat:

De ce baietii de azi, doresc numai una de la fete?

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu totsi, dar o mare parte da. poate ca s.au uitat la prea multe filme porno.ideea e ca lumea de azi, a inceput sa incurajeze vorbirea despre sex cu copii.inainte nu era asa, adica nu se vorbea asa de mult, si nu vedeai pe toate drumurile fufe.acum baietii afla mai devereme despre asta, si deja in jumatate de an devin si expertsii, si obsedatsi.cunosc multi baietii de genul asta, dar exista unii care vor si asta, dar stiu sa si iubeasca si sa astepte momentul potrivit. urat este ca in ziua de azi sunt fete de 14 ani cu fete de 18, si ei le corup, le promit cate in luna si in stele, ca o sa ramana impreuna toata viata, si dupa ce isi indeplinesc dorintsa nu le mai cauta.straight face

| Razvan a răspuns:

De ce femeile vor de la barbati numai bani?
Ai generalizat, la fel am facut si eu
Ei sunt magari, ele sunt materialiste
Ei sunt dobitoci, ele sunt maniace ale cumparaturilor
Ei sunt nesatui in pat, ele frigideoh go on

| Dominicc a răspuns:

Dece crezi ca toti sunt la fel? Dece zici ca toti vrem acelasi lucru? Dece ziceti ca vrem numai sex cand vorbim cu voi? Dece nu ganditi putin cu mintea aia a voastra cu "2" ani mai innaintata?

Dece fetele se asteapta mereu la un baiat cum il viseaza noaptea? Dece vor deseori sa fie plimbate cu masina cat mai mult? Dece nu ofera nimic in schimb cand cineva le arata ca sunt totul pentru el? Dece isi bat joc cand cineva ii arata bunatatea?

Mai continui?

Cand vezi intrebari din astea...

Mereu un Dece!

| Hmmmm a răspuns:

Si ma repet: cine te-a mintit?
stii sunt unele femeiei care stau cu aumiti barbati pentru ca au niste benefici, nu pentru ca l-ar iubi sau asa ceva.stii cate femei se folosesc de partener?
asa cum exista si femei care nu se gandesc numai la bani si haine asa mai exista si barbati care nu se gandesc numai la sex.nu toti barbatii sunt niste porci.mai exista si unele exceptii care intaresc regula.

| Hmmmm a răspuns:

DeniSsa-eu nu o criticam. pur si simplu incercam sa explic faptul ca nu e bine sa generalizam.asa cum toti barbatii sunt niste porci asa si toate femeile sunt niste vaci.si totusi exista exceptii, putine, dar exista.

| Alissya97 a răspuns:

Pentru ca baietii nu stiu sa aprecieze cu adevarat sentimentele fetelor fata de ei straight face si cred ca daca fac sex asta ii va multumi mereu
Dar stii cum e :-

| Alissya97 a răspuns:

Heii!
Am vazut parerea voastra ...Auziti,nu cred ca aveti dreptu sa o criticati, ea intreaba si nu vrea sa o criticati ci doar sa ii explicati, normal poate se inseala ca mai exista baieti care nu se gandesc numai la sex, dar asta nu trebuie sa fie un motiv ca sa o criticati straight face

| ionika17 a răspuns:

Dar nici fetele nu cred ca sunt mai bune.Si ele se uita numa la fizic aTaT.Eu in primul rand nu fac parte din acesti baieti. Dar eu cred ca mai sunt si baietii care sa nu se gandesca doar la sexhappy