| OnyNytza a întrebat:

De ce baietilor le plac fetele cu parul blond?:@

Răspuns Câştigător
| Gabryel98 a răspuns:

Mie imi plac toate fetele.nu ma intereseaza culoarea paruluilaughing

11 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

De parca ar conta culoarea parului.
Unde scrie chestia asta? Eu nu am auzit pana acum.Din partea mea poate sa fie si roz, albastru, verde sau cheala.Prea putin conteaza.

| Jigsaw a răspuns:

Eu unu' n-am preferinte.

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Mai eu sunt baiat si sa stii ca imi plac mai mult bruneteletongue

| Crazyfish a răspuns:

Or fi mai usor de fraierit, asa se-aude...

| Denis_8063 a răspuns:

Nici un baiat nu este la fel mie imi plac fetele brunete sau satene.blondele niciodata! depinde de fiecare barbat ce preferinte au majoritatea is atrasi de blonde...dar nu cu un motiv anume.de obicei bllondele is bune.dar e ceva total neadevarat oh go on

| ANONYMOUS123431234 a răspuns:

Is baiat.
Esti geloasa?
Stai linistita ca majoritatea baietilor le plac blondele pentru ca ei cred ca vor sa faca dragoste mai repede
Daca erai geloasa stai linistita ca baietilor le plac mai mult satenele si brunetele

| Ponce a răspuns:

Nu imi pasa daca e blonda, bruneta etc conteaza sa fie frumoswinking

| Cristan95 a răspuns:

Detest blondele pur si simplu nu imi plac mai ales blondele foarte albe la piele cu ochi albastri prefer o bruneta cu ochii verzi! nu zic ca blondele sunt urate mi-au placut si fete cu parul blond dar eu sunt mai atras de parul inchis!

| MishaQuinn a răspuns:

Dar de ce sa creada ca pot face mai repede dragoste cu ele cand eu una sa zicem ii ofer tot ce vrea si ii place, dc ar mai avea nevoie de inca una /?

| aly_4328 a răspuns:

Mah eu nu sunt de acord cu tine. mie mi se pare ca baietii prefera mai mult brunetele. crede-ma sunt brunetalaughinglaughinglaughinglaughing

| MsRightBaby a răspuns:

Heiibatting eyelashes! Pai desi majoritatea prefera blondele exista si cei care le detesta. Sunt considerate de cei care le prefera, mai atractive si mai interesante prin nuanta parului care de multe ori iese in evidenta, sau chiar mai sexy. In unele cazuri ei.cred ca aceste fete pot cadea mai usor in plasa.Dar ca fizic vorbind sunt atrasi de blonde datorita imaginii formate despre femeie, pentru ca cica femeia ideala ar fi blonda cu ochii albastri...