| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

De ce cand dau la o categorie de intrebari imi apare pagina alba?
ma scuzati ca am pus intrebarea la categorie dragoste si sex dar este cea mai vizitata
dau funda cine explica clar
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut bulinutza123. Iar ne intalnim. Din pacate si eu mai intalnesc pagini albe si am mai citit mesaje asemanator cu al tau. Se pare ca este o defectiune din TPU, sau este foarte solicitat acum si se mai blocheaza. Au venit copii din vacanta si restul lumii din concedii si asta este singura explicatie. Oboseste putin la inceput, apoi isi revine.rolling on the floor Te pup.
nana

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante explică:

Multumesc pentru fundita nana
mai ajutat si data trecuta si de data asta
chiar meriti fundita mea:X

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante explică:

Scz, multumesc pentru ajutor laughing oh go on

| nana a răspuns:

Multumesc pendru fundita, bilinutza draga 123.rolling on the floor La mai multe, nu? Pup si multumesc.
nana

| Hypathia a răspuns:

Si eu mai patesc asa uneori, nu stiu de ce.