| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand ma excit incepe sa ma doare capul:s?
p. s. de vreo 2 luni cum ma excit ...si apoi ma masturbez incepe sa ma dooara

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ciudat, din contra daca te masturbezi sau faci sex emiti anumiti hormoni de calmare, care te ajuta sa scapi de dureri de cap. La tine e tocmai invers.

1. Ori o ai prea mare si tot sangele din corp coboara jos big grin ramanand creierul goooool happy
2. ori te concentrezi prea mult tongue

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XDoctor a răspuns:

Am 18 ani

| XDoctor a răspuns:

Acuz dureri de cap... nu capul penisului... si este numai cand ma excit.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care cap?

| raptor_2628 a răspuns:

2 posibilitati: ori o lasi mai usor cu masturbarea, ori ai fimoza si te doare ca nu se beleste de tot.