| anonim_4396 a întrebat:

De ce dupa prima ejaculare nu mai am chef?
:-s

9 răspunsuri:
| andreea_9470 a răspuns:

Schimba-ti parteneralaughinglaughinglaughing

| foxi a răspuns:

O sa ai chef, dupa cca 15 minute, timp in care se reface cantitatea din testicule! de sperma!

| Claudion a răspuns:

Personal dupa prima am mai avut chef dar nu disperam ca altii nu stiu. poate nu ti-a placut fata.nu a fost pe masura. zic si eu, prima eu am facut-o cu o prietena care o cunosteam de 15 anibig grin...incearca alta zic si eu

| ATHOS a răspuns:

Gicule tu te grabesti! Ai grija ca nu esti la nici un concurs! Dupa prima ejaculare ai nevoie de putina odihna. Ramai impreuna cu ea, va alintati, va giugiuliti, va mangaiati si dupa o vreme o sa-ti vina pofta din nou. Si inca ce pofta! Atunci sa vezi tu fericire pe ea!
Bafta!

| Азбука a răspuns:

Pentru ca doar atata poti laughing

| delix a răspuns:

Pentru ca esti egoist? si te gandesti doar la placerile tale?

| Miauti a răspuns:

Foxi tia raspuns corect! intre 15-30 min. Sau poate nu iti mai place fetele.

| Damian a răspuns:

Mai lasa sala de forta

| Gigiku a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri.
PS: Nu sunt gay, stai lin. Da, fac sala.